Objednávky do Vianoc posielame iba tie objednané do 12.12.2020. Potom už nevieme zaručiť, že to stihnete do Vianoce dostať.

Nálepky sú vhodné iba na hladké povrchy ako hladká omietka, sadrokartón, sklo, drevo, plast, kov atp..

  1. Nálepku rozbaľte a položte na stôl alebo na čistú rovnú podlahu tak, aby priesvitná fólia (prenosnáfólia) s nápisom smerovala dole a papierová nepriesvitná fólia bola navrchu.
  2. Handričkou alebo plastovou kartičkou popritláčajte papierovú fóliu postupne celú k prenosnej fólii – vyhlaďte papierovú fóliu tak, aby sa nápis čo najlepšie prilepil na priesvitnú prenosnú fóliu, ktorú máte teraz naspodku. Čím lepšie povyhládzate a popritláčate papierovú fóliu ku prenosnej, tým lepšie sa prenesie nápis z papierovej fólie na prenosnú.
  3. Začnite v jednom z rohov nálepky - na zemi alebo na stole pomaly odlúpte a prehnite o 180 stupňov (v smere, v akom budete sťahovať fóliu) papierovú fóliu v ostrom uhle.  Papierovú fóliu v ostrom uhle tesne prehnutú pomaly odlepujte od prenosnej tak, aby nápis zostával prilepený na prenosnej priesvitnej fólii. Ak nápis začne ostávať na papierovej fólii  a neodlepí sa od nej, musíte sa vrátiť naspäť, pritlačiť ho  a ostro prehnúť papierovú fóliu. Nápis sa od nej odlepí. Tak pokračujte pomaly s celou nálepkou. Odlepujte papierovú fóliu od prenosnej a nie prenosnú priesvitnú fóliu od papierovej.
  4. Keď máte nápis prenesený na prenosnú fóliu, tú si opatrne priložte ku stene, zamerajte si nálepku a potom prilepte rohy ku stene. Pomaly s handričkou postupne pritlačte prenosnú fóliu ku stene a vytláčajte spod nej bubliny.
  5. Následne prenosnú priesvitnú fóliu odlepte od steny rovnakým spôsobom, ako ste odlepovali papierovú fóliu od prenosnej tak, aby nápis zostával na stene a odlepoval sa od prenosnej fólie.