Nálepky si môžete zakúpiť na Kumrane tu - https://bit.ly/kumran-nalepky

Nálepky sú vhodné iba na hladké povrchy ako hladká omietka, sadrokartón, sklo, drevo, plast, kov atp..

  1. Nálepku rozbaľte a položte na stôl alebo na čistú rovnú podlahu tak, aby priesvitná fólia (prenosnáfólia) s nápisom smerovala dole a papierová nepriesvitná fólia bola navrchu.
  2. Handričkou alebo plastovou kartičkou popritláčajte papierovú fóliu postupne celú k prenosnej fólii – vyhlaďte papierovú fóliu tak, aby sa nápis čo najlepšie prilepil na priesvitnú prenosnú fóliu, ktorú máte teraz naspodku. Čím lepšie povyhládzate a popritláčate papierovú fóliu ku prenosnej, tým lepšie sa prenesie nápis z papierovej fólie na prenosnú.
  3. Začnite v jednom z rohov nálepky - na zemi alebo na stole pomaly odlúpte a prehnite o 180 stupňov (v smere, v akom budete sťahovať fóliu) papierovú fóliu v ostrom uhle.  Papierovú fóliu v ostrom uhle tesne prehnutú pomaly odlepujte od prenosnej tak, aby nápis zostával prilepený na prenosnej priesvitnej fólii. Ak nápis začne ostávať na papierovej fólii  a neodlepí sa od nej, musíte sa vrátiť naspäť, pritlačiť ho  a ostro prehnúť papierovú fóliu. Nápis sa od nej odlepí. Tak pokračujte pomaly s celou nálepkou. Odlepujte papierovú fóliu od prenosnej a nie prenosnú priesvitnú fóliu od papierovej.
  4. Keď máte nápis prenesený na prenosnú fóliu, tú si opatrne priložte ku stene, zamerajte si nálepku a potom prilepte rohy ku stene. Pomaly s handričkou postupne pritlačte prenosnú fóliu ku stene a vytláčajte spod nej bubliny.
  5. Následne prenosnú priesvitnú fóliu odlepte od steny rovnakým spôsobom, ako ste odlepovali papierovú fóliu od prenosnej tak, aby nápis zostával na stene a odlepoval sa od prenosnej fólie.